pl
Strefa klienta

Czy aby na pewno suplementy redukujące tkankę tłuszczową działają?

Patryk Hrycak- Personal Trainer
22.05.2021
Dieta

Wszędzie można zauważyć reklamy świetnie działających suplementów, które umożliwią uzyskanie redukcji tkanki tłuszczowej. 😲 Większość tych suplementów reklamują modelki bądź wysportowani mężczyźni, którzy posiadają niski poziom tkanki tłuszczowej. 👱‍♂️ 👱‍♀️ Warto wspomnieć, że każda z tych osób, która reklamuje suplementy diety ma zupełnie inny styl życia niż przeciętny ,,Kowalski”. Taka osoba w przeciwieństwie do zwykłego ,,Kowalskiego”, codziennie ćwiczy na siłowni, a także zwraca uwagę na prawidłowy sposób odżywia się. 🙂 Główną przyczyną uzyskania ich sylwetki jest prowadzenie zdrowego stylu życia, a nie suplementacja (w niektórych przypadkach jest to dodatkowe małe wsparcie (około 5%)).

 

Czy aby na pewno suplementy odchudzające działają, a jeśli tak to w jaki sposób ?

Czytając poniższy wpis uzyskasz odpowiedzi na powyższe pytania. 

 

Większość suplementów odchudzających działa w ten sposób, że zwiększa wytwarzanie się ciepła w organizmie, co w konsekwencji ma za zadanie zwiększyć 🔥🔥 wydatkowanie kalorii. Niestety, w rzeczywistości efekt jest marginalny, a w większości przypadków efekt ten zanika wraz z czasem spożycia danego suplementu. 

 

Dlaczego osoby stosujące suplementy odchudzające uzyskują spadek masy ciała?

Sądzę, że większość osób, którym udało się schudnąć używając suplementów odchudzających, swój cel osiągnęła tak naprawdę na skutek zastosowania większej i bardziej regularnej aktywności fizycznej, a także zmniejszenia podaży kalorii w swojej diecie. 🙂 Moim zdaniem w większości tego typu suplementów odchudzających to strata Twoich pieniędzy.  

 

Co lepiej stosować zamiast suplementów odchudzających?

Sądzę, że lepszą alternatywą będzie skorzystanie z preparatów, które posiadają w sobie kofeinę. Dzięki spożywaniu odpowiedniej ilości kofeiny, dana osoba jest mocniej pobudzona oraz bardziej zmotywowana do działania, na skutek czego zwiększa się u niej poziom spontanicznej aktywności oraz delikatnie podnosi się tempo przemiany materii. Dodatkowo, 💪 💪  kofeina powoduje zmniejszenie apetytu przez co dana osoba spożyje mniej posiłków w ciągu dnia (co może wpłynąć pozytywnie na uzyskanie mniejszej podaży kalorii w diecie)

 

 

 Facebook- https://www.facebook.com/patryk.hrycak.trainer/

 Instagram- https://www.instagram.com/patryk.hrycak.trainer/

 Web- https://www.patrykhrycak.com/

😉😌😲😔🧐😁🏋️‍♂️💪❓❗️

Bezpłatne i przydatne porady
dotyczące treningu jak i zdrowego odżywiania bezpośrednio na Twój adres e-mail
Twoje dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności