pl
Strefa klienta

Czy można jeść produkty pełnowartościowe bez ograniczeń❓

Patryk Hrycak- Personal Trainer
05.09.2020
Dieta

Wiele osób uważa, że jeśli spożywa się produkty pełnowartościowe w swojej diecie to można jeść je bez ograniczeń 🧐 i nie wpłynie to negatywnie na stan zdrowia oraz wygląd sylwetki.

Jest to błędne myślenie❗️

Uzyskanie poprawy zdrowia oraz ładnej sylwetki przede wszystkim zależy od ilości spożywanych kilokalorii, a dopiero następnym czynnikiem wartym uwagi jest jakość spożywanych kilokalorii. Ilość spożywanych kilokalorii ma szczególny wpływ na naszą masę ciała. 😲 Zdrowe odżywianie nie zawsze może przynieść zamierzone efekty. Jeśli dana osoba będzie spożywać produkty pełnowartościowe z nadmiarem to tak samo uzyska efekt przybrania masy mięśniowej w momencie gdy spożywałaby produkty niepełnowartościowe z nadmiarem.

Nie chce przekazać tutaj, że jakość spożywanych kilokalorii w diecie nie ma w ogóle znaczenia, bo tak nie jest, lecz jest to drugorzędna sprawa w uzyskaniu redukcji tkanki tłuszczowej. Jakość spożywanych kilokalorii będzie miała znaczenie na poziom energii w ciągu dnia (np. będziesz osoba mniej ospałą, zmęczoną, uzyskasz więcej sił do działania itd).Warto wspomnieć, że spożywana jakość kilokalorii będzie wpływać na jakość wykonywanego treningu, a także na uzyskanie szybszego procesu regeneracyjnego. 

 

 Moim zdaniem, by uzyskać poprawę stanu zdrowia, a także sylwetki musisz mieć podejście holistyczne.

 👉 Wszystko z głową i z umiarem❗️

 

 Facebook- https://www.facebook.com/patryk.hrycak.trainer/

 Instagram- https://www.instagram.com/patryk.hrycak.trainer/

 Web- https://www.patrykhrycak.com/

😉😌😲😔🧐😁🏋️‍♂️💪❓❗️

Bezpłatne i przydatne porady
dotyczące treningu jak i zdrowego odżywiania bezpośrednio na Twój adres e-mail
Twoje dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności